השרותים שלנו

ניתן לחלק את פעילותינו לשלושה חלקים עיקריים:

  1. תיווך נדל"ן למגורים: מכירת או קניית נכס כמו בית קרקע או דירה לצורך המגורים שלכם.
  2. תיווך נדל"ן להשקעה: איתור נכסים ודירות להשקעה לצורך השכרה או מכירה מהירה.
  3. תיווך נדל"ן מסחרי: קניית או מכירת נדל"ן לצרכים מסחריים כגון חנויות או משרדים.

לפרטים נוספים:

052-501-5938

תיווך נדל"ן למגורים

מכירת בית או דירה

אנו מציעים שרותי תיווך למכירת דירות או בתים באיזור באר שבע, אופקים, דימונה וירוחם. במידה ואתם מעוניינים למכור את נכס שלכם, אנו נוכל להעריך אותו עבורכם ולשווק אותו באינטרנט וגם בין עשרות מתווכים שאנו משתפים איתם פעולה באופן יומי.

אנו נוכל לנהל עבורכם את המשא ומתן ולמצוא עבורכם קונה שישלם את המחיר המקסימלי עבור הנכס שלכם. בנוסף, אנו נוכל לסייע לכם בשיפור והשבחת הנכס לפני המכירה, דבר שלפעמים יכול להעלות את שוויו בעשרות אחוזים, לעומת השקעה קטנה כגון צביעתו, ותיקון ליקויים או פגמים שבולטים לעין ועלולים לטרפד מכירה.

תיווך נדל"ן למגורים

קניית בית או דירה

במידה ואתם רוצים לקנות דירה או בית באיזור באר שבע, אנו נוכל לאתר לכם מספר אפשרויות של נכסים למגורים בהתאם לתקציבכם והאזור המבוקש. אנו ננהל עבורכם את המשא ומתן ונלווה אתכם לאורך כל הדרך, על מנת שתקנו במחיר הוגן ותחרותי, ובביטחון מלא שאתם מבצעים את הרכישה על הצד הבטוח ביותר, ולאחר שהנכס נבדק ע"י עו"ד מומחה מומחה לדיני מקרקעין לתקינות מלאה.

תיווך נדל"ן להשקעה

בתים ודירות להשקעה

אנו מתמחים באיתור דירות ובתים להשקעה בבאר שבע, דימונה, ירוחם ואופקים. איתור ושיווק  השקעות נדל"ן משתלמות זה מה שאנו עושים על בסיס קבוע, ומשרתים נאמנה משקיעים מכל הארץ.

נדל"ן להשקעה

אנו מבצעים אחת לשבוע סיור משקיעים, ונוכל להראות לכם נכסים שונים במחירים אטרקטיביים שיאפשרו לכם להנות מתשואה מעולה במקרה של השכרת הנכס, או להנות מרווח מהיר ע"י מכירת הנכס באופן מיידי, או לאחר השבחה.

נדל"ן להשקעה מתחלק לשני סוגים עיקריים:

  1. השקעה לטווח הקצר: מציאת נכס במחיר זול משמעותית מהמחיר בשוק, או במחיר שוק, אך עם פוטנציאל להשבחת הנכס ע"י שיפוץ או פיצול הנכס ומכירתו מייד בגמר ההשבחה. במקרה של השקעה לצורך מכירה מהירה, אנו נוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך, החל ממציאת אנשי מקצוע אמינים לשיפוץ הנכס בצורה מהירה, ועד למכירת הנכס בעבורכם בהקדם האפשרי.
  2. השקעה לטווח הארוך: קניית נכס לצורך השכרתו לדיירים במחיר שיאפשר תשואה גבוהה. מומלץ למצוא נכסים במחיר נמוכים יחסית, שמצריכים השבחה, ולבצע את ההשבחה באופן עצמאי. אנו נוכל לעזור לכם באיתור אנשי מקצוע שמתמחים בשיפוץ דירות ונכסים להשקעה באופן מהיר, חסכוני ויעיל.

איך בוחרים נדל"ן להשקעה

מחירי הנדל"ן בדרום, הינם נמוכים משמעותית לעומת המחירים במרכז הארץ, ומהווים הזדמנות מעולה לכל משקיע שמעוניין לרכוש נדל"ן להשקעה בבאר שבע והדרום. בניגוד לכל מיני דעות רווחות על "בועה" ועל סיכון שקיים בקניית נדל"ן, ההפך הוא הנכון.

היתרונות והחסרונות בקניית נכס לצורך מכירה ורווח מהיר

כאשר קונים נכס לצורך רווח מהיר, ולא לצורך השכרת הדירה, היתרון הבולט הוא אופציה לרווח מהיר ובד"כ משמעותי. יש לציין, שתמיד קיימת האפשרות שמחירו ירד תוך מספר חודשים, וזהו דבר שצריך לקחת בחשבון בזמן המשא והמתן, כלומר לקחת מקדם ביטחון רחב דיו מראש, דבר שיאפשר לספוג באופן חלקי ירידת מחירים פתאומית. חשוב לציין שעם מתווך נדל"ן מומחה להשקעות, גם משקיע שקונה את הנכס הראשון, יוכל לבצע קניה, השבחה ומכירה מהירה בצורה יעילה.

היתרון בקניית נדל"ן להשקעה לצורך השכרה לטווח הארוך

כאשר קונים את הנכס הנכון, במחיר הנכון ועם פוטנציאל השבחה באמצעות שיפוץ או ריהוט, מדובר בהשקעה סולידית והבטוחה ביותר בעולם ההשקעות, וכל מי שיספר לכם אחרת אינו מומחה להשקעות בנדל"ן.

במידה והנכס נקנה במחיר שמאפשר שכירות עם תשואה גבוהה, גם בעת משבר כלכלי, השכירות לא תשתנה, ולמרות ש"על הנייר" מחיר הנכס ירד, הרי שהוא מכניס את אותה השכירות, שלא לציין שבעיתות משבר, הביקוש לדירות להשכרה בד"כ עולה, במיוחד בפריפריה.

תיווך נדל"ן מסחרי

חנויות ומשרדים למכירה או להשקעה

אנו נוכל לאתר עבורכם נדל"ן מסחרי להשקעה או לשימוש מסחרי בהתאם לדרישותיכם ותקציבכם. במידה ואינכם מאיזור הדרום במקור, נוכל לייעץ לגבי בחירת האיזור הנכון למשרד או לחנות שברצונכם בהתאם לסוג העסק שלכם.

נדל"ן מסחרי

נדל"ן מסחרי להשקעה

ישנם נכסים מסחריים כגון חנויות או משרדים עם פוטנציאל תשואה גבוה ובסיכון נמוך בעקבות מיקום מעולה, הרי שבנדל"ן מסחרי המיקום הינו המרכיב החשוב ביותר, לפני הגודל או מצב הנכס.

היתרון בקניית נדל"ן מסחרי להשקעה הוא שבמידה ויש לכם 2 נכסים, הוא אינו יחשב כנכס שלישי ותשלמו עליו מס על דירה שלישית. החסרון הוא שבדרך כלל הלוואות לקניית נכסים מהבנק אינן נחשבות כמשכנתא אלא הלוואה מסחרית בריביות גבוהות יותר, עם אחוזי מימון נמוכים יותר.